آغاز کلاس های عملی کنکور هنر (مرحله دوم کنکور) 1397

Post on 16 فروردين 1397
by هونر
تعداد بازدید: 1231

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

برنامه کلاس های مرحله دوم آموزشگاه هونَر

 

برای آشنایی بیشتر با محتوای آموزشی کلاس های آزمون مرحله دوم و نحوه اجرای آزمون عملی در کنکور یا مصاحبه ها کافیست تا روی نام هر رشته کلیک نمائید.

همچنین برای مطالعه رزومه اساتید روی نام استاد مربوطه کلیک کنید.

نام گروه

رشته

نام استاد

روز و ساعت کلاس

ساعت آموزشی

شهریه هنرجویان مؤسسه

شهریه هنرجویان خارج از مؤسسه

طراحی

ارتباط تصویری (گرافیک)

استاد علی محرمی

یکشنبه ها

ساعت 16 الی 19

ساعت آموزشی

36 ساعت

12 جلسه 3 ساعته

1,700,000 تومان

1,900,000 تومان

طراحی لباس و پارچه

نقاشی

* مجسمه­ سازی

+ 2 جلسه 3 ساعته تخصصی

2,000,000 تومان

2,200,000 تومان

* نمایش

* طراحی صحنه

استاد مصطفی آروند

استاد حسن فرضی پور

شنبه ها

ساعت 18 الی 20

یکشنبه ها

ساعت 13:15 الی 15:45

ساعت آموزشی

28 ساعت

4 جلسه طراحی صنعتی

6 جلسه نمایشی

2 جلسه نیمه خصوصی

1,700,000 تومان

1,900,000 تومان

بازیگری - کارگردانی

استاد حسن فرضی پور

شنبه ها

ساعت 18 الی 20

ساعت آموزشی

24 ساعت

12 جلسه 2 ساعته

1,700,000 تومان

1,900,000 تومان

نمایش عروسکی

ادبیات نمایشی

طراحی صنعتی

طراحی صنعتی

استاد مصطفی آروند

یکشنبه ها

ساعت 13:15 الی 15:45

ساعت آموزشی

25 ساعت

10 جلسه 2.5 ساعته

1,700,000 تومان

1,900,000 تومان

عکاسی

عکاسی

استاد زانیار بلوری

یکشنبه ها

ساعت 10 الی 12

ساعت آموزشی

16 ساعت

8 جلسه 2 ساعته

1,200,000 تومان

1,400,000 تومان

موسیقی

آهنگسازی

استاد امیرحسین به نژاد

چهارشنبه ها

ساعت 9 الی 11

ساعت آموزشی

20 ساعت

10 جلسه 2 ساعته

1,900,000 تومان

2,100,000 تومان


* علاقه مندان به رشته ی مجسمه سازی، آزمون عملی ایشان به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول، مربوط به طراحی است و بخش دوم مربوط به ساخت فرم در جلسه ی آزمون می باشد. لازم به ذکر است که در صورتیکه آزمون عملی در دانشگاه هنر تهران برگزار شود امکان اینکه بخش فرم حذف شود وجود دارد. به همین علاقه مندان به رشته ی مجسمه سازی می باید در کلاس طراحی شرکت کرده، و پس از اتمام دوره ی طراحی، 2 جلسه 3 ساعته کار با حجم(گِل، سیم و...) با استاد محرمی برگزار می شود که هنرجویان علاوه بر بخش طراحی برای بخش عملی نیز آماده شوند.

 *6 جلسه ی اول کلاس گروه نمایشی به صورت مشترک در تمام گرایش ها برگزار می شود. سپس با توجه به تشخیص استاد و همین طور گرایش­های مختلف هنرجویان 6 جلسه ی باقی مانده در پلاتو و به صورت نیمه خصوصی با هنرجویان برگزار می شود. و در این زمان برای هنرجویان توسط استاد رزومه و کار ساخته می شود.

* هنرجویان علاقه مند به رشته ی طراحی صحنه کلاس های آن ها به 3 بخش تقسیم می شود. ایشان می باید در 4 جلسه ی اول کلاس طراحی صنعتی برای آشنایی با اسکیس زدن و طراحی فضا شرکت نمایند. همچنین در 6 جلسه ی اول کلاس نمایشی که کلیت هایی در مورد نمایش و اطلاعات نمایشی داده می شود شرکت نمایند. پس از کنکور 2 جلسه 3 ساعته کلاسی برای ساخت دکور و فضا به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود.
 
* کلاس آهنگسازی در مؤسسه در بخش هارمونی برگزار می شود و کلاس های سلفژ به صورت خصوصی با توجه به نیاز هنرجویان متقاضی خارج از مؤسسه با هماهنگی با استاد برگزار می شود.

 

• توضیحات

1. شروع کلاس های گروه طراحی(گرافیک، نقاشی، طراحی پارچه، طراحی لباس و مجسمه سازی) و طراحی صنعتی از یکشنبه ی هفته ی آینده مورخ 19 فروردین ماه می باشد.

کلاس های دیگر(گروه نمایشی، عکاسی، آهنگسازی) حداکثر از تاریخ 23 فروردین ماه به بعد خواهد بود و از همین طریق متعاقباً اعلام خواهد شد. 
2. شرکت در جلسه اول تمامی کلاس ها برای تمامی متقاضیان(هنرجویان مؤسسه و خارج از مؤسسه) بدلیل آشنایی حداکثری هنرجویان با رشته های مختلف دانشگاهی با هماهنگی و اطلاع رسانی قبلی هنرجو به صورت کاملاً رایگان می باشد.

3. هنرجویان علاقه مند به شرکت در جلسه اول بصورت رایگان حتماً باید از قبل با مؤسسه برای شرکت در جلسه ی اول هماهنگ کرده و پس از جلسه ی اول در صورت تمایل به ثبت نام حداکثر تا 24 فروردین ماه فرم مربوطه را پر کرده و مدارک خود را تکمیل و مبلغ پیش پرداخت را واریز نمایند.

4. به دلیل داشتن ظرفیت محدود کلاس ها و پذیرش هنرجو از بیرون از مؤسسه،  اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می کنند. همانند سنوات قبل، پس از تاریخ مذکور و با پر شدن ظرفیت مؤسسه هونَر هیچ تعهدی نسبت به ثبت هنرجویان در کلاس نخواهد داشت.

5. با توجه به جمعیت آماری پایین کلاس ها و تأثیرگذاری بیشتر و کار گروهی در بیشتر رشته ها، کلاس ها به صورت مختلط برگزار می شود.

( به همراه داشتن رضایتنامه کتبی از یکی از والدین برای تمامی هنرجویان پسر و دختر جهت ثبت نام الزامی می باشد.)

6. تهیه ابزار و وسایل کارگاهی به عهده ی هنرجویان می باشد و مؤسسه تعهدی برای تهیه ابزار هنرجویان ندارد.

7. تمامی اطلاع رسانی کلاس ها از طریق پیامک، کانال تلگرام و یا سایت مؤسسه به اطلاع هنرجویان خواهد رسید.

8. در صورت عدم توجه هنرجو به ضوابط و شرایط شرکت در کلاس های عملی که در فرم قرارداد مربوطه به وضوح آمده است، هنرجو بدون باز پرداخت شهریه از شرکت در ادامه کلاس ها محروم خواهد شد.

9. مؤسسه هونَر، امکان جا به جایی در زمان برگزاری کلاس ها و یا اساتید آن را در زمان های مختلف مانند ایام امتحانات خرداد، همایش های جمع بندی و...  را برای خود محفوظ می دارد.

10. هنرجویانی که هنوز موفق به ارائه چک و یا سفته های اقساط کلاس های مرحله اول خود نشده اند، در صورت ارائه آنها می توانند همانند بقیه هنرجویان در این کلاس ها شرکت و ثبت نام نمایند.

11. در موارد پیش بینی نشده، ملاک تصمیم گیری نظر مدیریت مؤسسه هونَر می باشد.

• شرایط پرداخت شهریه کلاس های مرحله دوم

1. پرداخت 30% از کل مبلغ شهریه و تکمیل مدارک در زمان ثبت نام الزامی می باشد.

2. باقیمانده مبلغ شهریه در طی دو قسط حداکثر تا تیرماه با تحویل سفته و یا چک اخذ می گردد. (هنرجویانی که شهریه کلاس های مرحله اول آنها تسویه شده است در 2 ماه اول پس از ثبت نام در کلاس های عملی، موظف به پرداخت اقساط خود هستند.)

3. در صورت پرداخت کل شهریه در زمان ثبت نام به صورت یکجا، از مبلغ شهریه کلاس مورد نظر مبلغ 200.000 هزارتومان کسر خواهد گردید.

4. طبق قوانین سازمان سنجش هر هنرجو مجاز خواهد بود تا در دو آزمون عملی شرکت کند. به همین دلیل مؤسسه هونَر جهت تسهیل شرایط عزیزانی که می خواهند در دو کلاس ثبت نام کنند، مبلغ 400.000 هزارتومان از مجموع کل شهریه 2 کلاس را برای ایشان کسر خواهد کرد.

همچنین تعداد اقساط برای این هنرجویان غیر از مبلغ ‍‍‍پیش پرداخت، 3 قسط خواهد بود.

5. در صورت ثبت نام در دو کلاس عملی و همچنین درخواست تسویه حساب به صورت یکجا برای اعمال تخفیف ویژه، با توجه اختلاف بین شهریه بعضی از رشته ها و کلاس های انتخابی هنرجو، با تماس با مؤسسه و یا مراجعه حضوری مبلغ تخفیف به ایشان اعلام خواهد شد.

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت